O nás

Naším cílem je zajistit kompletní servis (Full-Service) pro provozovatele restauračních zařízení, aby bylo využívání našich služeb přínosem pro kvalitní lokální dodavatele, restauratéry , aby ocenil všechny služby především host.

Základem všeho jsou produkty které se dodávají do provozovny, protože co jde do provozovny jde také z provozovny cílovému spotřebiteli tj. host (zákazník). Složením kvalitních dodavatelů vzniká pevný základ pro bezstarostný chod Vašeho podniku.
Někdy je na prvním místě cena, někdy kvalita poskytovaných služeb.
Poměr cena a kvalita poskytovaných služeb je vždy na prvním místě.
Spousta společností a dodavatelů se soustředí na prodej jednotlivých produktů pro gastro provozovny, což je samozřejmě správně, ale naším úkolem je soustředit se na provozovnu jako celek, to je jediná cesta jak oboustranně zvýšit obrat a tím i zisk jak dodavatele tak odběratele.
Na cenu, kvalitu dodávaného sortimentu a poskytovaných služeb nemá naše práce pro provozovatele vliv.

 

Jak funguje náš systém?

Každý dodavatel má možnost se registrovat na našich stránkách kde po registraci může vložit své produkty do e-shopu.

K jednotlivým produktům má po registraci přístup také registrovaný restauratér, který tak z jednoho systému odešle objednávku více dodavatelům najednou.

 

Proč malé pivovary?


Z průzkumu trhu vyplývá, že v současné době stále postupně roste obliba konzumace různých druhů piv a to napříč spotřebiteli všech věkových kategorií a to zejména u mladé generace je zaznamenán odklon od tradičních spotřebitelských klišé předchozích generací.
Tomuto faktu nahrává i obroda malých a středních pivovarů (minipivovarů).Počet se odhaduje kolem 160 a v tomto roce by jejich počet měl dosáhnout až na 170 minipivovarů.


Proč lokální dodavatele potravin?


V ČR *NEJSOU* žádné levné potraviny, jsou zde pouze velmi  *PŘEDRAŽENÉ* nekvalitní potraviny. Díky astronomickým maržím zahraničních řetězců, které si zde mohou dělat co chtějí a cenu tlačit dolu díky ošizené kvalitě produktu.
Slyšíte na moderní trendy a tradiční české suroviny?
Malý dodavatelé často nevlastní skladovací prostory a proto se k vám suroviny a výrobky dostávají čerstvé přímo od zdroje.
Je prokázáno, že díky kvalitním surovinám dosáhneme také lepší chuti pokrmů.  Díky výraznější chuti již nepotřebujeme další dochucovací náhražky.


Proč být jiní?


Zdraví a kvalita potravin je trendem, který postupně sílí  a čím dál víc zasahuje i do části gastro segmentu. Lidé postupně odbourávají své konzervativní myšlení a čím dál častěji vyhledávají kvalitní nápoje a potraviny ne jen v obchodech, ale také v restauračních zařízeních.
Odlišit se sortimentem popřípadě designem jednotlivých provozoven je v současné době správný krok jak být úspěšný.


Proč WKH Otherwise Gastronomy?


Nejsme klasickým velkoobchodem ani výrobcem jednotlivých produktů a proto se nesnažíme vnucovat provozovnám produkty bez ohledu na kvalitu či cenu.
Zabýváme se výběrem potravin v jednotlivých regionech se zaměřením na kvalitu.
Naším cílem je napomáhat gastro provozovnám a jejich dodavatelům kteří si vybrali cestu kvality a chtějí se tak odlišit od zaběhnutých stereotypů v gastro segmentu a je pro ně prioritou spokojený host.
 

Jste majitel restaurace?

Objednávejte
        všechny suroviny
  pro Váš provoz
   za příznivé ceny
a na jednom místě!

Jste gastro dodavatel?

Oslovte
        najednou
   velké množství
    zákazníků!
Copyright © WKH.cz 2012
tvorba www stránek People For Net a.s.