ATOMIC

Jsme Evropané a máme právo využívat to nejlepší, co nám Evropa dnes nabízí.

Atomic® je vyráběn v Belgii, ve Flandrech v antverpské oblasti v souladu s předpisy EU ohledně kvality a vyznačuje se výjimečnou chutí. Distribuovaný je v malých 250 ml plechovkách s výrazným designem. Nápoj obsahuje vitamíny skupiny "B":

• [B2] je zodpovědná za správnou funkci mozku a periferní nervové soustavy,

• [B5] chrání srdce před onemocněním věnčitých tepen a tělo proti infekcím - zejména je potřebný pro lidi, kteří se profesionálně věnují sportu, pro starší lidi, pro lidi unavené nebo nacházející se v dlouhodobém stresu,

• [B6] je zodpovědná za správné fungování nervového systému, má vliv na krevní tlak, kontrakce srdečního svalu a také zvyšuje odolnost organismu

• [B12], který uklidňuje nervy, zvyšuje odolnost vůči stresu, zabraňuje chudokrevnosti a zlepšuje chuť k jídlu, kromě toho může snížit riziko vzniku Alzheimerovy choroby, rakoviny a duševních nemocí.

Podstatnou složkou nápoje je taurin, který pomáhá při regeneraci svalů po tréninku. Až do sedmdesátých let minulého století nikdo přesně nevěděl o významu této aminokyseliny v těle. Tato látka zlepšuje metabolismus tuků, chrání před cukrovkou, snižuje krevní tlak, zlepšuje funkci srdce, chrání játra a poskytuje dobrý zrak.

Atomic® obsahuje také kofein, který stimuluje činnost mozkové kůry, což má za následek lepší rozsah a zaměření pozornosti, snižuje únavu a ospalost. V nápoji také najdeme glukuronolakton, který zlepšuje činnost jater. Účinky této látky v kombinaci s kofeinem a taurinem mají pozitivní vliv na dobrou schopnost fyzické a duševní práce.

Atomic® ve 100 ml obsahuje:

protein - 0,5 g, karbohydráty (cukry), - 10,5 g, tuk - 0,01 g, taurin - 1 g, kofein - 30 mg, vitamín B3 - 7,2 mg (40% RDA), vitamín B5 - 2 mg (33% RDA), vitamín B6 - 0,8 mg (40% RDA), vitamín B12 - 0,4 μg (40% RDA).

Energie: 211 kJ (46,6 kcal)

Energetický nápoj Atomic® dodává energii a kromě toho chutná skvěle.

Protože je vyráběn v bezprostřední blízkosti Antverp, chtěli bychom říci:

Atomic® je diamant mezi energetickými nápoji moderní Evropy.

Jste majitel restaurace?

Objednávejte
        všechny suroviny
  pro Váš provoz
   za příznivé ceny
a na jednom místě!

Jste gastro dodavatel?

Oslovte
        najednou
   velké množství
    zákazníků!
Copyright © WKH.cz 2012
tvorba www stránek People For Net a.s.